Forum: Το πρόβλημά μου είναι...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ

Στο φόρουμ αυτό γράφουμε οτιδήποτε μας απασχολεί. Ανοίγουμε την καρδιά μας και τα λέμε ΟΛΑ. Όποιο ή όποια προβλήματα και να έχουμε, σίγουρα θα γίνουν μικρότερα αν τα μοιραστούμε. Και ξέρετε κάτι; Θα βρούμε σίγουρα τη λύση τους...

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Μπορούν να γράψουν ΟΛΟΙ στο φόρουμ, ακόμα και οι επισκέπτες χωρίς εγγραφή στο φόρουμ!! Σας συνιστούμε όμως να κάνετε εγγραφή στο φόρουμ για να μπορείτε εύκολα να αναζητάτε τα μηνύματά σας, αλλά και να ειδοποιήστε στο e-mail σας όταν κάποιο μέλος απαντά στα μηνύματά σας.

Ερωτική απογοήτευση Banner2

Ερωτική απογοήτευση

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ερωτική απογοήτευση Empty Ερωτική απογοήτευση

Δημοσίευση από triada Πεμ 25 Απρ 2013, 12:31

Πρωτη φορα ειναι που γραφω σε blog και το προβλημκα ειναι οτι μου αρεσει καποιος και δυστιχως το ξερει!! (τυχαινει να ειμαστε και στο ιδιο σχολειο) Crying or Very sad
Οταν πρωτογνωριστηκαμε ανταλαξαμε διευθυνσεις στο facebook και μηλαγαμε αλλα απο την μερα που εμαθε οτι μου αρεσει (απο μια κοινη μας κολλιτη) πηγα του ξεκαθαρισα και εγω τι νιωθω για εκεινον αλλα μου ειπε πως ηταν σε σχεση και δεν τον ενδιεφερα ερωτικα και του ειπα τουλαχιστον να μεινουμε φιλοι ... Απο τοτε ομως καθε φορα που μηλαγαμε η συζητηση κατεληγε σε καβγα με αποτελεσμα να μου ζιτησει μια μερα να αποστασιοποιηθουμε για λιγο καιρο ! Αν και δεν ηθελα να γινει κατι τετοιο αναγκαστικα δεχτηκα ... Μετα απο λιγο καιρο που συνδεθηκα στο facebook ειδα μυνημα του που μου ζητουσε συγγνωμη για ολα αυτα που συνεβησαν και πως καταλαβε οτι εφτιαγε και εκεινος .. Το θεμα ομως δεν λυθηκε... Οι καβγαδες συνεχιστηκαν .... Πριν απο δυο μηνες εμαθα οτι χωρισε με την κοπελα του και ηθελα να τον βοηθησω να το ξεπερασει αλλα δεν με δεχτηκε την βοηθεια μου.. Ενω συνεβαιναν ολα αυτα παρατηρισα πως υπηρξαν φορες μηλαγαμε και μου εκανε διαφορα κοπλιμεντα οπως οτι ειμαι πολυ γλυκια κ.λ.π. Επισης στο σχολειο μερικες φορες τν ειδα οι φιλες μου να με κοιταζει... (Δεν μηλαμε πλεον) ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ???? ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ??? ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΔΕΧΤΕΙ ΤΗΝ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

triada

Γράφτηκα στο φόρουμ στις : 25/04/2013
Τα μηνύματα που έχω γράψει είναι : 4

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερωτική απογοήτευση Empty Απ: Ερωτική απογοήτευση

Δημοσίευση από luciffer Παρ 26 Απρ 2013, 03:21

Δεν έχω ακόμα καταλάβει γιατί τσακωνόσασταν.
Σου άρεσει κάποιος που είχε κοπέλα και τώρα δεν έχει, μιλάγατε στο facebook και δεν μιλάτε πλέον αλλά κοιτάζετε.
Να του μιλήσεις ΟΚ αλλά για να μάθεις τί και κυρίως να του ζητήσεις συγνώμη για πιο πράγμα;

luciffer
1 αστέρι μέλους
1 αστέρι μέλους

Φύλο : Θηλυκό
Γράφτηκα στο φόρουμ στις : 26/01/2013
Τα μηνύματα που έχω γράψει είναι : 16

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερωτική απογοήτευση Empty Απ: Ερωτική απογοήτευση

Δημοσίευση από triada Παρ 26 Απρ 2013, 10:36

Τσακωνομασταν για ανουσια πραγματα ... και σκευτομουν να παω να του μιλησω για να ξεκαθαρισω την κατασταση .... ειμαι πολυ μπερδεμενη .... και να του ζιτησω συγγνωμη γιατι πολυ απλα πιστευω πως για τους τσακωμους εφταιγα εγω που με το παραμικρο νευριαζα...οτι και να μου ελεγε εγω νευριαζα με αποτελεσμα παντα να τσακωνομαστε!

triada

Γράφτηκα στο φόρουμ στις : 25/04/2013
Τα μηνύματα που έχω γράψει είναι : 4

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερωτική απογοήτευση Empty Απ: Ερωτική απογοήτευση

Δημοσίευση από luciffer Σαβ 27 Απρ 2013, 10:28

Ναι είναι μπέρδεμα αλλά μαζί τσακωνόσασταν ο καθένας για τους λόγους του. Αν αρχίσετε "σου είπα μου είπες κλπ." για να δείτε ποιος φταίει περισσότερο ή λιγότερο θα μπλέξετε ακόμα πιο πολύ (σε αυτή την αρχική φάση) και εσύ θέλεις να τον πλησιάσεις πάλι να κερδίσεις το ενδιαφέρον του και όχι να απομακρυνθείτε και άλλο.
Αντί λοιπόν να 'ξεκαθαρίσεις' τη κατάσταση δεν κανονίζεις κάπως να βρεθείτε σε κοινή παρέα να περάσετε όμορφα και να γνωριστείτε καλύτερα από κοντά; Οταν είναι και άλλοι μπροστά είναι πιο ασφαλές και για τους δύο. Σίγουρα δεν νευριάζεις μόνο αλλά θα έχεις και χιούμορ και άλλα όμορφα πράγματα να δείξεις απο εσένα.

luciffer
1 αστέρι μέλους
1 αστέρι μέλους

Φύλο : Θηλυκό
Γράφτηκα στο φόρουμ στις : 26/01/2013
Τα μηνύματα που έχω γράψει είναι : 16

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερωτική απογοήτευση Empty Απ: Ερωτική απογοήτευση

Δημοσίευση από triada Σαβ 27 Απρ 2013, 14:08

Τις προαλλες ετυχε να ειμαστε σε κοινη παρεα αλλα επειδη δεν ενιωθα ανετα επειδη μονο και μονο ηταν και αυτος εκει σηκωθηκα και εφυγα ...
και το μετανιωσα!! θελω να τον πλησιασω αλλα απο την αλλη ξερω οτι δεν μπορω ... γιατι εχει αποακρυνθει πααααρα πολυ Sad
επισης ντρεπομαι να του μιλησω... γενικα δεν μηλαω απο μονη μου σε καποιον αν δεν μου μιλησει εκεινος πρωτος!

triada

Γράφτηκα στο φόρουμ στις : 25/04/2013
Τα μηνύματα που έχω γράψει είναι : 4

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερωτική απογοήτευση Empty Απ: Ερωτική απογοήτευση

Δημοσίευση από luciffer Σαβ 27 Απρ 2013, 23:13

Μην στεναχωριέσαι θα ξανάρθει παρόμοια ευκαιρία να δοκιμάσεις πάλι. Από την άλλη αν έχει απομακρυνθεί τόσο πολύ και δεν ενδιαφέρεται μήπως να αρχίσεις να κοιτάζεις άλλα αγόρια;

luciffer
1 αστέρι μέλους
1 αστέρι μέλους

Φύλο : Θηλυκό
Γράφτηκα στο φόρουμ στις : 26/01/2013
Τα μηνύματα που έχω γράψει είναι : 16

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερωτική απογοήτευση Empty Απ: Ερωτική απογοήτευση

Δημοσίευση από triada Κυρ 28 Απρ 2013, 22:59

σημερα ετυχε να βγω με μια κοινη μας κολλιτη και ειχε μπει facebook αυτη για να δει ποιος ειναι μεσα και τυχαια εμεινε ανοιχτος ο λογαριασμος της... μηπως να εψαχνα τα μυνηματα τους? Sad

triada

Γράφτηκα στο φόρουμ στις : 25/04/2013
Τα μηνύματα που έχω γράψει είναι : 4

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερωτική απογοήτευση Empty Απ: Ερωτική απογοήτευση

Δημοσίευση από luciffer Τρι 30 Απρ 2013, 23:46

Σε καμία περίπτωση. Αν θέλεις να μάθεις να την ρωτήσεις

luciffer
1 αστέρι μέλους
1 αστέρι μέλους

Φύλο : Θηλυκό
Γράφτηκα στο φόρουμ στις : 26/01/2013
Τα μηνύματα που έχω γράψει είναι : 16

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερωτική απογοήτευση Empty Απ: Ερωτική απογοήτευση

Δημοσίευση από ?????? Τετ 01 Μάης 2013, 15:55

προχτες μηλαγα με μια κοινη μας φιλη και ξαφνικα μοου ειπε πως αυτος της ειπε οτι θελει να μου μιλησει.... απο τοτε μηλαμε και ξανα αλλαα μου στελνει συνεχως καρδουλες φιλακια ...τι μπορει να σημαινει αυτο ?

??????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερωτική απογοήτευση Empty Απ: Ερωτική απογοήτευση

Δημοσίευση από luciffer Πεμ 02 Μάης 2013, 00:06

Βρε τριάδα! ρωτάς τι να σημαίνει όταν ένα αγόρι στέλνει καρδούλες και φιλάκια σε ένα κορίτσι!!! μπα σε καλό σου. Θέλει να σου μιλήσει, μιλάτε και στέλνει φιλάκια και καρδούλες. Τι άλλο να κάνει το παιδί να σου δείξει ότι ενδιαφέρεται....

luciffer
1 αστέρι μέλους
1 αστέρι μέλους

Φύλο : Θηλυκό
Γράφτηκα στο φόρουμ στις : 26/01/2013
Τα μηνύματα που έχω γράψει είναι : 16

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερωτική απογοήτευση Empty Απ: Ερωτική απογοήτευση

Δημοσίευση από triada1 Πεμ 02 Μάης 2013, 12:54

Δεν νομιζω να ειναι αυτο που καταλαβες ... στην αρχη και εμενα εκει πηγε το μυαλο αλλα αποκλιεται .. μια φορα τον ρωτησα κατα καποιον τροπο γιατι μου στελνει καρδουλες κλπ και η απαντηση του ηταν ενα ξερο σιγα μωρε ...

triada1
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερωτική απογοήτευση Empty Απ: Ερωτική απογοήτευση

Δημοσίευση από luciffer Κυρ 12 Μάης 2013, 23:39

Αχ αυτή η ηλικία...ναι είναι ακριβώς αυτό που κατάλαβα απλώς το παίζει ψύχραιμος, αδιάφορος κλπ.κλπ.Σιγά μην σου πει.
Από την άλλη η απάντηση "σιγά μωρέ" μπορεί και να σημαίνει "ας παίξω μαζί της ξέρω ότι της αρέσω, γουστάρω που έχω θαυμάστρια, κάνω φιγούρα στους φίλους μου, νιώθω σπουδαίος αλλά όχι και πολλά πολλά'.
Σε αυτή τη περίπτωση την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια και κοιτάς αλλού. Δόξα το θεό αγόρια υπάρχουν μπόλικα.

luciffer
1 αστέρι μέλους
1 αστέρι μέλους

Φύλο : Θηλυκό
Γράφτηκα στο φόρουμ στις : 26/01/2013
Τα μηνύματα που έχω γράψει είναι : 16

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερωτική απογοήτευση Empty Απ: Ερωτική απογοήτευση

Δημοσίευση από ?????? Τετ 15 Μάης 2013, 14:06

Δηλαδη μου λες πως ουτε φιλοι δεν θα επρεπε να ειμαστε ?

??????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερωτική απογοήτευση Empty Απ: Ερωτική απογοήτευση

Δημοσίευση από luciffer Παρ 07 Ιουν 2013, 18:13

Δεν υπάρχει πρέπει ή δεν πρέπει θα κάνεις ότι νομίζεις εσύ.
Αν όμως εσύ τον βλέπεις παραπάνω από φιλικά και εκείνος όχι δεν είναι κρίμα να χάνεις το καιρό σου και να ταράζεσαι;
Από την άλλη αν σου αρκεί να μιλάτε και να βλέπεστε με την ελπίδα ότι θα ενδιαφερθεί για σένα μείνε αλλά μην τρέφεις και πολλές ελπίδες, ειδικά αν είναι ο τύπος του αγοριού που του αρέσει να έχει "θαυμάστριες"

luciffer
1 αστέρι μέλους
1 αστέρι μέλους

Φύλο : Θηλυκό
Γράφτηκα στο φόρουμ στις : 26/01/2013
Τα μηνύματα που έχω γράψει είναι : 16

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερωτική απογοήτευση Empty Απ: Ερωτική απογοήτευση

Δημοσίευση από ?????? Σαβ 08 Ιουν 2013, 15:15

Μπαα εχω παψει να εχω ελπιδες οτι καποτε θα ενδιαφερθει για εμενα .. απλως θελω να τελειωνει αυτη η ιστορια γιατι κουραστηκα...

??????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης